Roman Pokorný

jazz & blues musician, singer and composer


Lekce kytary.
Stacks Image 33

Kytarové Lekce

Za 60 minut lekce kytary, harmonie, nebo základy komponování stojí 900,-CZK. Distanční výuka je možná přes Facebook, Watsapp, Skype, nebo jiné aplikace. Výuka může zahrnovat i poradenství ohledně strun, kabelů, kytar, aparátů a jiného kytarového vybavení.
Kurzy Pro Tools pro začátečníky i pokročilé.
Stacks Image 42

Pro Tools

Cena 60 minut konzultace je 900,-CZK. Základy i pokročilá editace, pluginy. Poradenství po telefonu, nebo Whatsapp a Skype.
S mícháním a mástrováním audia mám dlouholeté zkušenosti. Jak říká trefně můj přítel a vynikající zvukař Petr Kocfelda, to nejdůležitější jsou uši a hudební vkus. Míchám a mastruji nahrávky od roku 2002 a rád se s vámi o svoje zkušenosti podělím. Pokud projevíte zájem o mix nebo mastering stačí jen kliknout na poptávku.
Stacks Image 6

MIX
Cena mixu záleží na počtu stop a náročnosti editace. Například 1 skladba, 16 stop vás přijde na 1800,-CZK. Audio můžete dotat ve formátu WAV, nebo AIFF ideálně 48Hz a 24Bit stačí přes internet.
Stacks Image 9

Mastering

Cena masteringu je jednotná 1600,-CZK za 1 skladbu. Mastering vám bude dodán v DDP, WAV a MP3 320kbps. V případě, že bude chtít MIX i Mastering je možná sleva.